Icons made by Freepik from www.flaticon.com
Icons made by Freepik from www.flaticon.com

O SPOLEČNOSTI SMU-2

Stavební společnost SMU-2 je evropská společnost zabývající se vývojem celého cyklu. SMU-2 je finančně stabilní univerzální stavební společnost schopná řídit velké a složité projekty ve všech evropských zemích.

Hlavní oblasti činnosti:

občanská a průmyslová výstavba, výstavba silnic, výstavba multifunkčních komplexů, jakož i dlouhodobé mnohosměrné stavební projekty pro veřejné a soukromé investory.

Naše strategie

Naše strategie je založena na sociální odpovědnosti, inovacích, snaze o dokonalost ve všem. Společnost nabízí nejnovější technologie, moderní vybavení, irealizuje některé z nejambicióznějších projektů a jde kupředu.

Vynikající životní podmínky

Vynikající životní podmínky a pohodlí našich zákazníků jsou nejdůležitějším bodem naší činnosti. V první řadě se vždy snažíme vyhovět vašim potřebám co nejvíce. Při vývoji projektů zaměstnanci společnosti SMU-2 se snaží dělat více a lépe než to, co jste již viděli.

Stavební společnost SMU-2 vznikla sloučením několika stavebních společností s mnohaletými zkušenostmi

Stavební společnost SMU-2 vznikla sloučením několika stavebních společností s mnohaletými zkušenostmi, nabízejících různé stavební služby v Evropě a je německou dceřinou stavební společností SMU-1.

V tuto chvíli jsme jedním velkým mechanismem, jehož každý prvek je ve svém oboru génius. Všechny divize naší společnosti se snaží dokonale plnit úkoly, které jim byly přiděleny, a co je nejdůležitější, včas. Díky tomu SMU-2 úspěšně pracuje ve všech fázích výstavby - od výběru pozemku a designu po uvedení do provozu a prodej nemovitostí.


PARTNERSTVÍ

Velké stavební projekty vyžadují velké finanční investice. SMU-2 nabízí každý rok výnosné investiční projekty různým skupinám investorů a aktivně se na nich podílí. Máme dlouhodobé vztahy s mnoha evropskými finančními fondy, včetně bank, penzijních fondů, pojišťoven atd. Naše investiční projekty jsou vždy nejtransparentnější a nejziskovější.

Stavební společnost SMU-2 pravidelně spolupracuje s partnerskými organizacemi v oblasti nemovitostí, včetně realitních společností a velkých soukromých vlastníků půdy, jakož is různými finančními fondy.


Made on
Tilda